instagram

10 najlepszych blogów o modzie męskiej

Przygotowałam dla Was i dla siebie zestawienie najlepszych, najpopularniejszych i znanych blogów prowadzonych przez mężczyzn i dla mężczyzn. To że jestem kobietą nie oznacza jednak, że nie mogę sobie poczytać czy popatrzeć ;).

męskie blogi modowe


  1. mrvintage.pl prowadzony przez Michała Kędziorę, "to taki profesor Miodek mody męskiej" przeczytać możemy na jego stronie. Na stronę miesięcznie zagląda 120 tysięcy osób, jego liczba fanów na facebooku to blisko 35 tysięcy. Te liczby mówią same za siebie, dodatkowo Michał jest autorem bestsellerowej książki "Rzeczowo o modzie męskiej"
  2. szarmant.pl Roman Zaczkiewicz jest prawdziwym szarmantem, jego blog miesięcznie odwiedza 45 tysięcy osób, fanów na facebooku regularnie przybywa dziś jest ich ponad 11 tysięcy. Popularność i styl pozwoliły Romanowi na otwarcie swojego sklepu internetowego z eleganckimi dodatkami dla panów.
  3. ekskluzywnymenel.com Kamil Pawelski przybrał dość intrygujący pseudonim i nazwę swojego bloga, ale to absolutnie nie przeszkodziło mu w wydaniu książki pod tym samym tytułem. Liczba fanów na facebooku robi wrażenie i zostawia konkurencję daleko w tyle, dziś to ponad 123 tysiące osób, co zrobić też go lubię i obserwuje, ale nie tylko dlatego że jest przystojny :).
  4. rmlifestyle.com Rafał Maślak nasz mister, odniósł ogromny sukces w kraju i na świecie, skromny chłopak, który z dnia na dzień stał się celebrytą. Wcale nie znanym z tego, że jest znany, udział w programach telewizyjnych, dobrze prowadzone social media pozwala mu na podpisywanie naprawdę świetnych kontraktów i kampanii rekalmowych. Na swoim blogu prezentuje nie tylko modowe stylizacje, ale też podpowiada jak zdrowo się odżywiać i prowadzić aktywny tryb życia. Jego profil na facebooku lubi blisko 172 tysiące fanów.
  5. facetemjestem.pl Tomasz Saweczko autor bloga, jak o sobie pisze jest normalnym facetem. Znajdziesz u niego wpisy z różnych dziedzin w męskim stylu. Jego profil na facebooku lubi najwięcej, bo aż 190 tysięcy osób.
  6. podlinski.net Łukasz Podliński bardzo przystojny młody mężczyzna, ubrany a nie przebrany.Na jego blog znajdziesz nie tylko stylizacje modowe, dowiesz się także jak układać i pielęgnować włosy, dbać o ciało i wiele innych. Na facebooku zdobył już spore grono fanów, jest ich ponad 22 tysiące.
  7. modnytata.pl Michał Będźmirowski zapewniam Cię, że każdy chciałby mieć takiego tatę, a żona męża :). Aktywny sportowo i zawodowo wykładowca, ojciec. Jego stronę na facebooku zdążyło już polubić 15 tysięcy osób.
  8. milerszyje.pl Tomasz Miler jest pasjonatem ubrań szytych na miarę, alkoholi i dobrego stylu, biotechnolog z wykształcenia, tłumacz, bloger, pasjonat i właściciel sklepu odzieżowego pod własną marką. Jego stronę na facebooku lubi 37 tysięcy fanów.
  9. vaniitas.blogspot.com Oliver Waimea na co dzień zajmuje się stylizacją i wizażem, na swoim blogu prezentuje perfekcyjne stylizacje. Jego stronę na facebooku lubi ponad 25 tysięcy fanów.
  10. miejsce na twój blog lub twoją propozycję do zestawienia

Top 10 na stałe zagości na moim blogu, dlatego szybko polub mnie na Facebooku lub dołącz do obserwatorów na Instagramie.


Copyright © Blowerka