instagram

Paznokcie hybrydowe trwałe jak ?

Co to jest ta hybryda i jak to się robi ?

1. Hybryda to : coś, wyraz, roślina lub zwierzę, zaraz wróć ale tu chodzi o hybrydę na paznokciach

2. Manicure (wiecie tak, że ten :)) hybrydowy, to najlepszy i najtrwalszy sposób na piękne paznokcie nawet do dwóch tygodni ! Nie wierzyłam, aż sama nie spróbowałam, ta co nigdy do kosmetyczki nie chodziła i tipsów nie miała.
3. Trwałe jak wspomnienia
,,Pierwszy raz pomalowałam sobie sama paznokcie mając 6-7 lat, oczywiście zabierając mojej mamie lakier tak żeby nikt nie widział, ale jak już zobaczyli, to się pytali kto Ci tak ładnie pomalował, ha ;)"
Więcej o trwałości ? Takie paznokcie są niezniszczalne, możesz robić wszystko nawet bez rękawiczek, sprzątać, zmywać i prać ręcznie, a dobrze nałożona hybryda nawet nie drgnie. 7 dni czy jak kto woli tydzień, a czasami dwa w zależności od szybkości wzrostu paznokcia spokojnie możesz się z nimi na mieście pokazać :).

4. Koszt takiego zabiegu u kosmetyczki w zależności od miasta wynosi 30-60 zł, koszt zakupu zestawu startowego z lampą od 130 zł do 250 zł. Ja długo nie czekałam na zakup swojego, paznokcie umiem w miarę równo malować, więc po co przepłacać i chodzić do kosmetyczki, chyba że na ploteczki ale to już jest inny temat :).


5. Wpis stworzyłam na potrzeby wspólnej akcji zblogowani.pl i NeoNail.
Podoba mi się hasło towarzyszące konkursowi.
,,Pamiętaj że Twoje życie jest za krótkie na codzienne wykonywanie manicure, a rozwiązaniem jest manicure hybrydowy."

O zaletach, wadach i wykonaniu porozmawiamy sobie może innym razem ?
Chociaż o czym tu mówić, to pewne że do zwykłych lakierów już raczej nie wrócę.


zBLOGowani.pl
Copyright © Blowerka