instagram

10 najlepszych blogów o modzie w Polsce

Zestawienie przygotowałam na podstawie liczby fanów na Facebooku. Czasami jest ona zaskakująco wysoka, o czym świadczyć może nie tyle popularność bloga, co blogerki, która tego bloga prowadzi lub współtworzy. Dziś już prawie każdy zna chociaż jedną blogerkę modową, która nazwywana bywa też szafiarką. O tym czy znasz wszystkie 10 blogerek przekonasz się już za chwilę.

  1. Julia Kuczyńska maffashion.pl liczba fanów 520 tysięcy słownie ponad pół miliona osób z całego świata, a może samej Polski robi wrażenie. Od 6 lat aktywnie prowadzi bloga, fanpage i konto na instagramie, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek modowych.
  2. Jessica Mercedes Kirschner jemerced.com liczba fanów ponad 162 tysiące, bloga prowadzi od 5 lat, aktywna w świecie mody, na fanpage i instagramie.
  3. Katarzyna Pytel paniekscelencja.com liczba fanów 132 tysiące, najwięcej wśród moich znajomych, bardzo charakterystyczna, bloga prowadzi od 5 lat, znajdziesz ją również w pozostałych social mediach.
  4. Katarzyna Tusk www.makelifeeasier.pl liczba fanów 128 tysięcy, pewnie też zastanawiasz się czy bez znanego nazwiska byłaby tak popularna ? Jedno czego nie można jej zarzucić, to świetne zdjęcia i klasyczne stylizacje oraz codzienne wpisy dzięki którym liczba fanów jest tak duża. Tej jesieni wydała "Elementarz stylu", który bardzo szybko stał się bestsellerem.
  5. Tamara Gonzales Perea macademiangirl.com liczba fanów 112 tysięcy, najbardziej charakterystyczna i kolorowa ze wszystkich blogerek modowych. Bloga tworzy od 4 lat, dziś to dobrze działający portal, na którego sukces pracuje kilka osób.
  6. Weronika Załazińska raspberryandred.net liczba fanów 114 tysięcy (oczko wyżej od Tamary) przyznam szczerze, że dopiero odkryłam tego bloga. Z tych znanych jest to zdecydowanie najmłodsza blogerka, bo ma dopiero 20 lat, mieszka w Londynie, bloga prowadzi od 6 lat.
  7. Kasia Szymków (Gorol) jestemkasia.com liczba fanów 89 tysięcy, to zdecydowanie moja ulubiona blogerka, na plus są zdecydowanie jest stylizacje z second hand lub w stylu vintage, prowadzi własny sklep z minimalistyczną biżuterią.
  8. Karolina Ościk cajmel.pl liczba fanów 88 tysiący, niestety brak strony "o mnie" sprawia, że nic nie wiem o tej blogerce i wcześniej jej nie znałam.
  9. Karolina Gliniecka charlizemystery.com liczba fanów 38 tysięcy, zaskakująco niska jak na rozpoznawalną blogerkę modową, możliwe że jest to wynikiem jej kilku wpadek. Ze strony "o mnie" wynika, że prowadzi bloga od 7 lat, a w tamtym roku wydała własną książkę-poradnik "Nie mam się w co ubrać".
  10. Joanna Ryfka szafasztywniary.blogspot.com liczba fanów 18 tysięcy, to ona wymyśliła nazwę "szafiarki", swojego bloga prowadzi od 7 lat.
PS. W zestawieniu nie ma popularnej i lubianej Fashionelki, ponieważ jej blog już nie jest tylko modowy i znajdzie się w zestawieniu blogów lifestylowych.

Na moim blogu znajdziesz też Top 10 najlepszych blogów o modzie męskiej.
Copyright © Blowerka