instagram

10 najlepszych blogów lifestylowych

To drugie zaraz po kulinarnych najchętniej odwiedzane i lubiane blogi w blogosferze.
Tworzą je wspaniałe osoby, które podziwiam i regularnie czytam oraz obserwuje od minimum 3 lat. Jestem zakochana i trochę uzależniona od twórców internetowych, poniższe zestawienie to lista aktualnie moich ulubionych blogów lifestylowych.


  1. Fashionelka.pl to zdecydowanie najpopularniejsza i najlepsza blogerka lifestylowa. Bardzo młoda, ładna, zdolna i już bogata. Szczerze mówi o współpracach i je interesująco opisuje, na jej blog zaglądam codziennie z przyjemnością. Każdy znajdzie tam temat dla siebie, a jej buldogi są cudowne i też mają swoich fanów. Ty też już dziś dołącz do ponad 69 tysięcy fanów Elizy na facebooku.
  2. Jasonhunt.pl wcześniej znany jako Kominek, król blogerów, zaczytana i zakochana jestem w jego stylu od pierwszego wpisu. Kolejnym mocnym punktem Tomka są znakomite kampanie reklamowe, dobrze wydane książki (które mam i kupię każdą następną). Ostatnio jednak to nie On jest największą gwiazdą, a jego piesia - zdecydowanie najpiękniejszy pies polskiej blogosfery :). Właśnie dzisiaj jak co roku Tomek opublikował ranking najbardziej wpływowych blogerów. Cyferki i zasięgi robią wrażenie, a fanpage bloga ma 60 tysięcy fanów.
  3. Blackdresses.pl to już nie tylko blog, to marka, która wyróżnia się na tle konkurencji. Podziwiam Monikę za jej rozwój, za projekty i kolekcję dla współczesnych kobiet, którym zależy na dobrym wyglądzie. Ja też jak już będę biznes woman, to chcę nosić jej ubrania. Blog Moniki można określić jednym słowem "elegancki", zdecydowanie zasługuje też na więcej fanów niż 12 tysięcy.
  4. Mdcb.pl kocham ich, ale bardziej jednak K niż Konrada. Zdecydowanie bardziej wolę czytać ich dialogi na fanpage, ale i na bloga zaglądam częściej od kiedy piszę dla nas również K. Ich strona na facebooku zgromadziła już 27 tysięcy fanów, młodzi, piękni i zdolni. Czekam na dobre kampanie z ich udziałem, bo to jedyna w swoim rodzaju taka para w blogosferze.
  5. Segritta.pl od kiedy została matką jest jeszcze piękniejsza. Lubię ją czytać i obserwować również na profilu prywatnym na facebooku. Jej blog ma 13 tysięcy fanów, blisko 12 tysięcy ma też jej drugi fanpage Zła Matka. Nie będę jej już zachwalać, wystarczy ją obserwować, a z miejsca polubisz jej styl.
  6. Kasiagandor.com młoda, zdolna i piękna studentka biotechnologii, która w przyjemny i prosty sposób piszę o nauce. Za każdym razem zachwycają mnie jej Kasi Rysik i to właśnie dla nich najbardziej ją obserwuję i śledzę na fanpage jak pozostałe 4 tysiące fanów.
  7. Aniamaluje.com znam ją osobiście, ale nie tylko dlatego ją lubię i czytam. Trafiłam na jej bloga przez włosomaniaczki, później zaczęłam czytać jej posty o zdrowiu i tak już zostałam. Jej blog jest bardzo lekki i naturalny, a Ania bez spiny pisze na nim o swoim życiu. Dodatkowo jest pedagogiem z zawodu, ma ogromną wiedzę i się nią dzieli z setkami tysięcy osób. Wydała też własną książkę-poradnik ,,Jak stać się szczęśliwym człowiekiem". Na facebooku lubi Anię 8 tysięcy fanów, których stale przybywa.
  8. Fashionable.com.pl Anię polubiłam jeszcze bardziej, po najlepszej wakacyjnej imprezie dla blogerów czyli Seebloggers. Razem z Kubą tworzą piękną parę, lubię ich styl i zdjęcia, a każdy post na blogu jest bardzo ciekawy. Na facebooku ich bloga lubi ponad 14 tysięcy fanów.
  9. Żudit.pl czyli Judyta młoda, piękna żona, tak o sobie pisze. Na jej blogu pisze też jej mama i to ona skradła moje serce bardziej. Kolejną ważną i piękną kobietą dla której obserwuję ten blog jest Pikolina, która robi wszystkie te piękne zdjęcia, które widzicie na blogu Judyty. Na facebooku fanów jest dopiero 8 tysięcy.
  10. Beauty-fashion-shopping.pl bloga Pauli odkryłam dzięki Instagramowi, nie wiedziałam, że jej blog i stronę na facebooku lubi tak dużo osób, bo ponad 160 tysięcy. Znajdziesz tam wpisy w wielu kategoriach, blog jest bardzo czytelny i prosty. Więcej pięknych zdjęć Pauli oczywiście na Instagramie.
Znam jeszcze, lubię i czasami zaglądam do : 

Na blogu ukazały się również Top 10 blogi o modzie męskiejblogi modowe, a także blogi gwiazd i celebrytów.

Kolejne zestawienia publikowane będą regularnie i będą to blogi : kulinarne, parentingowe, kosmetyczne, kreatywne i DIY, motywacyjne i fit, a także Top vlogerek na YouTube.

Chętnie poznam wasze ulubione blogi, a także propozycje kategorii i blogów, które chcecie u mnie zobaczyć. 
Zachęcam do polubienia mojego bloga na Facebooku i Obserwowania na Instagramie. (kliknij w ramki w pasku bocznym >> o tu gdzieś w prawo i trochę do góry :)).
Copyright © Blowerka