instagram

10 najlepszych blogów kosmetycznych i urodowych

O urodę, zdrowie i dobry wygląd dba prawie każdy z Nas.
Internet i blogi okazały się być świetnym i sprawdzonym źródłem ciekawostek i testów kosmetyków oraz urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów.
Poniższa lista 10 moich ulubionych blogów nie jest przypadkowa, ponieważ to od tych blogów zaczęła się moja przygoda z włosomaniactwem. Wszystkie 10 blogów prowadzone jest przez niesamowite kobiety, piękne, zdolne i przedsiębiorcze, zdecydowanie można się od nich uczyć i się Nimi inspirować.


1. anwen.pl Ania czyli Anwen to królowa włosomaniaczek, fanpage bloga na Facebooku lubi blisko 115 tysięcy osób !. Wydała również książkę/poradnik "Jak dbać o włosy ?", który polecam każdej włosomaniaczce, to dzięki niemu już nie zaglądam na bloga, bo wszystko mam w książce. Właśnie dlatego Anwen mogłaby już nic nowego nie pisać, a tylko aktualizować archiwalne wpisy, ale ja również jak jej czytelniczki czekam, że Anwen jeszcze nas czymś nowym zaskoczy.

2. alinarose.pl Alina jest tak piękna i wysportowana, że mogę patrzeć na nią godzinami. Na blogu znajdziesz zawsze aktualne tematy i piękne zdjęcia. Przepisy na domowe kosmetyki oraz testy różnych marek produktów, a także porady na temat zdrowia skóry twarzy i ciała. Na Facebooku bloga lubi 67 tysięcy osób.

3. kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com Daria ma najpiękniejsze włosy w blogosferze, zdecydowanie mogłaby zostać ambasadorką dowolnej marki kosmetycznej. Maluje też pięknie paznokcie, robi turoliale makijażu i fryzur oraz piękne zdjęcia i zawsze odpowiada na komentarze czytelniczek. Jak tu jej nie lubić i podziwiać dołącz i Ty do 38 tysięcy fanów jej bloga na Facebooku.

4. blondhaircare.com Natalia najbardziej znana blond włosomaniaczka, jej blog również przeszedł ogromną metamorfozę, tak samo jak włosy Natalii. Pamiętam go jeszcze jak był kolejnym blogiem o włosach, a dziś to miejsce gdzie znajdziesz również inne interesujące tematy. Bloga na Facebooku lubi 14 tysięcy osób.

5. idaliastyle.pl Magda to kolejna autorka nie tylko perfekcyjnych recenzji i testów, ale też zdjęć. Doskonale piszę również o paznokciach, a od niedawna również porusza inne tematy związane z dbaniem o urodę i zdrowiem. Na Facebooku blog ma prawie 8 tysięcy fanów.

6. olfaktoria.pl Dorota prowadzi jednego z najbardziej luksusowych blogów o perfumach i stylu życia. Ostatnio działa również na YouTube, ma swój styl i charakter, który sprawia, że albo ją się lubi, albo nienawidzi. Na Facebooku bloga lubi 18 tysięcy osób, to pewnie przez te piękne koty.

7. basiasmoter.pl Basia prowadzi blog kosmetyczno-lifestylowy, znajdziesz tam odpowiedź na prawie wszystkie interesujące Cię tematy. Basia z wykształcenia jest dyplomowaną kosmetyczką i wizażystką, a także mamą. Bloga na Facebooku lubi 5 tysięcy osób.

8. beautyicon.pl Agata na swoim blogu piszę, że to Ona klika lat temu założyła pierwszego bloga kosmetycznego. To tłumaczy udział w ciekawych projektach, wywiady i rankingi popularności oraz 14 tysięcy fanów bloga na Facebooku.

9. alteregoblog.pl Paulina to jedna z włosomaniaczek, dlatego czasami również zaglądam na Jej bloga. Znajdziesz tam również ciekawe testy i recenzje kosmetyków. Na Facebooku bloga Pauliny lubi blisko 3 tysiące osób.

10. lusterko.net bloga Marty w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć, bo to właśnie Ona zna prawie wszystkie blogi kosmetyczne w Polsce, bo co roku przygotowuje ranking tych najpopularniejszych. W zestawieniu znajdziesz 150 jak nie więcej blogów kosmetycznych, zaś bloga Marty na Facebooku lubi prawie 2 tysiące osób.

Bonus Fanpage na Facebooku FRYZURY, MAKIJAŻ, MODA, który lubi 141 tysięcy osób.
***
PS. Jestem ciekawa jakie blogi kosmetyczne i urodowe są Waszymi ulubionymi ?
***
Mój blog też można lubić na facebook.com/blowerka lub obserwować na instagram.com/blowerka.pl
Copyright © Blowerka