instagram

Blog roku 2015 czyli Oskary dla najlepszych twórców internetowych

Blog roku regularnie śledzę od 3 lat kiedy to główną nagrodę wygrała Paulina Wnuk.
Od tej pory każdego roku znajduje dla siebie prawdziwe perełki jeśli chodzi o blogi i twórców.
Konkurs ma swoich zwolenników i przeciwników, ma też sponsorów i siłę mediów, dzięki którym nikomu nie znany bloger może mieć swoje 5 minut sławy.
Dlaczego zagłosuje akurat na te bogi ? Bo znam i obserwuje je od dłuższego czasu i wiem że takie wyróżnienie jak znalezienie się w 10 najlepszych blogów w danej kategorii im się należy.
Głosowanie SMS trwa do jutra tj. 1 marca godzina 12. Koszt jednego SMS to tylko 123 grosze.


Kategoria Styl życia czyli ta najpopularniejsza, zgłoszono aż 335 blogów. W tej kategorii znam najwięcej blogów, bo sama też taki tworzę. Swój głos oddam na fashionable.com.pl za klasę i styl oraz See blogger, designyourlife.pl za planery i interesujące aranżacje oraz pomysły, jakonatorobi.pl za to jaką wspaniałą jest kobietą, matką i żoną lub w innej kolejności :). Brak kategorii parenting spowodował, że znalazły się tutaj inne wspaniałe matki, oraz blogerki z kategorii moda i uroda.

Kategoria Kulinarne też bardzo lubiana kategoria, to te blogi mają najwięcej fanów i odsłon w Polsce a zgłoszonych blogów tylko albo, aż 130. Ja swój głos oddam na ugotowani.tv za wspaniałe i proste przepisy z video.

Kategoria Pasje i twórczość w tej kategorii aż roi się od wartościowych i pomocnych blogów, a zgłoszono ich aż 319. Coś mi się wydaje że nagrodę w tej kategorii wygra autorka bloga mojedziecikreatywnie.pl, a nawet może zostać blogiem roku ? Ja swój głos oddam na onelittlesmile.pl za tapety, etykiety i inne ciekawe pomysły.

Kategoria Publicystyka zgłoszono 165 blogów, a wśród nich żudit.pl i teraz mam dylemat czy zagłosować na blog czy znakomity tekst który napisała Judyta razem z mamą. P.S. wybrałam tekst i życzę wygranej, a tekstów zgłoszono aż 198.

Edycja/Aktualizacja

Kategoria Specjalistyczne zgłoszono 193 blogi nie wiem dlaczego je pominęłam, skoro znam paniswojegoczasu.pl należę do grupy na Facebooku oraz ulalupinska.pl czyli Pani Korektor. Nie głosowałam na dziewczyny, ponieważ byłam pewna, że spokojnie będą wyróżnione.

Kategoria Podróże niestety nie znam nikogo z tej kategorii, dlatego że ta tematyka mnie na tą chwilę nie interesuje tak bardzo jak inne. Zgłoszonych 133 blogów i weź tu teraz wybierz jeden :).

Twórców video bardzo doceniam, ale myślę że ma kto na nich głosować :).
Natomiast wiadomo też jakie video zostanie tym najlepszym w roku, a jest to parodia reklamy leku czyli słynne  Niepierdol i znakomita Magda z bloga Matko jedyna i kabaretu Słoiczek po cukrze.

Gala wręczenia nagród 18.03.2016 roku o 20 mam nadzieję, że będzie transmisja online.

P.S. Macie swoich faworytów na kogo oddaliście swój głos ?
Copyright © Blowerka