instagram

10 najlepszych blogów kreatywnych i DIY

Brakuje Ci pomysłu na prezent lub szukasz sposobu na kreatywną zabawę dla dzieci, a może chcesz ozdobić lub szybko posprzątać swój dom ?
Internet to wspaniałe źródło prostych i szybkich projektów krok po kroku, które wykonasz w domu.
Przygotowałam dla Ciebie zestawienie najpopularniejszych blogów, które musisz znać.
Z przyjemnością przypomnę Ci też, że pierwszym twórcą w Polsce projektów "Zrób to sam" był Adam Słodowy i jego program w TV, który emitowany był w latach '60 i '70.

Darmowe projekty do pobrania i wydruku
1. mypinkplum.pl Magda i Kamil to prawdopodobnie jedyne takie kreatywne małżeństwo w kraju. Początkowo autorką bloga była tylko Magda, co widać na każdym kroku, to wspaniałe i bardzo piękne miejsce sprawia, że odwiedzam ją bardzo często, a jeszcze większą przyjemność daje mi obserwacja jej konta na Instagramie. Na Facebooku blog lubi 11 tysięcy fanów, a na Instagramie 22 tysiące, dołącz do jednej z nich już dziś.

2. twojediy.pl Kasia to królowa polskiego DIY i Vine (aplikacja video) gdzie obserwuje ją 152 tysiące użytkowników. Koniecznie musisz sprawdzić tą aplikację i zobaczyć na własne oczy te kreatywne filmiki DIY. Autorka ma głowę pełną pomysłów i sama boi się czy starczy jej czasu aby je wszystkie opublikować i zrobić. Polub bloga Kasi na Facebooku jak innych 19 tysięcy fanów i twórz.

3. designyourlife.pl Alina to bardzo młoda i przedsiębiorcza osoba, bardzo szybko jej projekt organizera stał się doskonałym pomysłem na biznes. To właśnie dzięki temu prostemu i pięknemu organizerowi Alina stała się jedną z najlepszych blogerek kreatywnych i DIY. Z przyjemnością czyta się u niej również o urządzaniu wnętrz i fotografii oraz innych ciekawych projektach. Na Facebooku bloga lubi 25 tysięcy fanów.

4. onelittlesmile.pl Paula to mistrzyni tapet zarówno tych na telefon i pulpit, a także przepięknych grafik i projektów. Sama korzystam z jej wzoru CV i jestem bardzo zadowolona. Blog Pauli znany jest też z serii "Linki godne polecenia", które zawsze chętnie czytam i odwiedzam. Ty też możesz już teraz kliknąć lubię to ! na Facebooku i dołączyć do 10 tysięcy fanów bloga.

5. jestrudo.pl Natalia to zawodowy fotograf, jeśli interesujesz się fotografią, to szybko zajrzyj na jej bloga. Znajdziesz tam mnóstwo porad i inspirujących treści, dodatkowo autorka udostępnia ciekawe zdjęcia i grafiki do pobrania za darmo. Jest Rudo, to fajny i mądry lisek polub ten blog jak zrobiło to już prawie 8 tysięcy fanów.

6. mojedziecikreatywnie.pl Ewa to prawdopodobnie najbardziej kreatywna mama w polskiej blogosferze. Z wykształcenia pedagog, plastyk i ceramik, prowadzi kreatywne warsztaty dla dzieci. Ja o blogu dowiedziałam się całkiem niedawno (nie mam jeszcze dzieci), ale już dziś jak pozostałe 40 tysięcy fanów na Facebooku lubię to ! i podziwiam, Tobie też polecam.

7. niebalaganka.pl Ania to taka Polska i prawdziwa perfekcyjna Pani domu. Z nią i jej blogiem sprzątanie i organizacja, to czysta przyjemność. Moda na ekologiczne i sprawdzone środki do sprzątania szybko nie minie. Autorce bloga nie brakuje też ciągle nowych pomysłów, a całkiem niedawno została świeżo upieczoną mamą. Fanów z dnia na dzień przybywa, a teraz jest ich już 12 tysięcy.

8. babamadom.pl Dorotę czyli babę oczywiście poznałam na Instagramie, pełno tam pięknych zdjęć. Baba ma też koty, to pewnie dlatego też ją lubię ;), ma też ładnego i czytelnego bloga z ciekawymi projektami DIY. Prowadzi nawet warsztaty, a na Facebooku lubi ją już prawie 7 tysięcy osób.

9. antywieszak.pl Magda to bardzo zdolna i kreatywna blogerka, tylko jeszcze trochę mało znana. Ona i jej projekty są tego warte, szczególnie kategoria o butach i wiele innych. Zresztą sami się przekonajcie i wpadajcie na bloga i fanpage gdzie jest dopiero 3 tysiące fanów.

10. qrkoko.pl Agata ma najdziwniejszą nazwę bloga jaką kiedykolwiek słyszałeś :). To zdolna autorka rękodzieła, tworzy również na youtube, ale ja tam lubię ją czytać na Facebooku, gdzie jest już ponad 4 tysiące fanów.

Ty też tworzysz lub znasz ciekawe blogi i projekty DIY koniecznie daj znać w komentarzu.

Na blogu ukazały się również moje ulubione i znane Top 10 blogi lifestyloweo modzie męskiejmodowegwiazd i celebrytów.
Copyright © Blowerka