instagram

Share week 2016 czyli polecane blogi

Blogerzy polecają blogi innych blogerów, tak w skrócie można nazwać akcję, której autorem jest andrzejtucholski.pl. Uwielbiam czytam i znam kilka blogerek osobiście, a to wszystko dzięki wspaniałym spotkaniom blogerów. Dodatkowo dużo się udzielam :) komentuje i lubię wpisy moich ulubionych blogerów, więcej o nich przeczytasz w zakładce Bloger. Przejdźmy do konkretów czyli 3 blogów, które czytać mogę zawsze i wszędzie o każdej porze dnia i nocy.
Andrzej Tucholski


Anna Kęska

Na bloga Ani trafiłam dzięki włosomaniaczkom i od tej pory czytam każdy wpis, to co wyróżnia jej bloga to szczere, prawdziwe i mądre teksty. Ania ma również bardzo dobry kontakt nie tylko ze swoimi uczniami, ale też z czytelnikami. Miałam przyjemność poznać Anię osobiście jeszcze w Bydgoszczy 2 lata temu, a całkiem niedawno dzięki znajomości internetowej i osobistej pojechałyśmy razem do Warszawy na Blogowigilię i pewnie jeszcze gdzieś się spotkamy :).
3 słowa : motywacja, zdrowie, życie aniamaluje.com.

***
Konrad i K.

Moja dziewczyna czyta blogi, a odkąd zaczęła pisać bloga z Konradem, ja również zaczęłam czytać każdy ich wpis. Znowu te włosomaniaczki, my nie jesteśmy normalne, wie o tym K. i Konrad. Uwielbiam za doskonałe w każdym calu teksty, a jeszcze bardziej za dialogi i posty na ich fanpage na Facebooku. Życzę im, żeby żyli długo i szczęśliwie :).
3 słowa : ona, on, związek mdcb.pl.

***
Daria Gaweł

Co to jest za dziewczyna, a mowa tu o jednej z najpopularniejszych i najpiękniejszych włosoamniaczek i blogerek urodowych. Daria to kobieta idealna i wyjątkowa, a jej zdjęcia są tak piękne, że spokojnie mogłyby zawstydzić nie jednego fotografa. Na swoim blogu zaskakuje pomysłowością i nowymi postami oraz włosami, a my czytelniczki możemy tylko zazdrościć i uczyć się od niej naturalnej i profesjonalnej pielęgnacji ciała, włosów i twarzy oraz makijaży i fryzur.
3 słowa : piękno, pielęgnacja, styl kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com

***
Pozostałe blogi które, czytam, lubię i polecam znajdziecie w zakładce Blowerka
Już w kwietniu kolejny ranking najlepszych blogów kulinarnych, tylko nie wiem czy zmieszczę się w TOP 10 :).
***
Jesteś blogerem/blogerką dołącz do Share week na blogu andrzejtucholski.pl
Napisz post lub nagraj filmik i wypełnij formularz.

Jesteś czytelnikiem i fanem blogów i vlogów, napisz mi swoich 3 ulubionych autorów w komentarzu.
Copyright © Blowerka