instagram

Recenzja "Social media start" Jason Hunt

To nie będzie kolejna zwyczajna recenzja, którą przeczytasz na tym blogu czy w internecie.
Długo zastanawiałam się jak ją napisać, a może nakręcić mini filmik, zrobić zdjęcie ale jakie ?
Dziś uświadomiłam sobie, że najlepszą ilustracją do tej recenzji będzie zdjęcie, które dodałam na Instagramie, a które zebrało najwięcej serduszek (109) w historii mojego Instagrama.

Zacznijmy od tego, że jestem samoukiem, a pierwszego bloga zaczęłam pisać już w 2011 r.
Z różnym skutkiem i chęciami robię to nadal ale dziś bardziej świadomie.
Moim największym błędem w blogowaniu jest to, że nie piszę regularnie.
Chcesz wiedzieć więcej ? 
Kliknij i czytaj co mnie zaskoczyło co już wiem i co będę stosować po przeczytaniu tego prostego, pozytywnego i bardzo dobrego poradnika.

Zanim na swoim przykładzie opiszę co robię dobrze i źle w Social Mediach, słów kilka o autorze.
Tomek to prawdopodobnie pierwszy bloger, który nigdy nie bał się pisać o tym co myśli. Ma tyle samo fanów co hejterów * (fajna definicja w książce). Dziś to już nie ten Kominek, którego wszyscy znamy, to marka Jason Hunt tak dobra, że nie potrzebuje reklamy.

Dlaczego warto kupić najnowszą i kolejne książki Tomka ?

1. Znajdziesz tam tylko sprawdzone porady.
2. Czytając nigdy nie będziesz się nudził, komentarze Zucha i rysunki Kasi Rysik to strzał w 10.
3. To nie tylko zwykły poradnik dla uczniów, to również doskonale napisana książka dla twórców internetowych, którą czyta się tak lekko i przyjemnie, że będziesz chciał więcej.

3 x TAK czyli Facebook, Instagram, Snapchat

Zakładając pierwszego bloga nie myślałam o tworzeniu Fanpage, tamten blog miał charakter bardzo osobisty. Przy drugim blogu założyłam stronę bloga na Facebooku, ale zupełnie mi na niej nie zależało. Wtedy trzymałam się jednej zasady pisać codziennie i udawało mi się to ponad rok, ale kiedy nie widziałam efektów, moja motywacja szybko spadła. Dopiero po przeczytaniu kolejnej i następnej książki Tomka uwierzyłam, że ja też mogę mieć blog jaki naprawdę chcę !
Od roku zakochana jestem w Instagramie i to jemu poświęcam najwięcej czasu i uwagi, dodatkiem do bloga jest Fanpage na FB, bo JA podobnie jak TY nie wyobrażam sobie dnia bez Facebooka.
Snapchat to coś co muszę polubić i się z nim zaznajomić, bo dopiero całkiem niedawno założyłam tak konto.
Obserwując i czytając,a także pisząc na zlecenie krótkie teksty do katalogów, wiem jak ważny jest opis strony i wyszukiwania. Dlatego też obecnie stosuje te małe promocyjne sztuczki zupełnie za darmo, które największe efekty w postaci #hastagów przynoszą na Instagramie.

Moje blogowe plany na najbliższe miesiące, rok i lata.

Pisać, notować, fotografować, uczyć się i czerpać radość z życia, dobrze żyć i zarabiać na tym co lubię i chcę robić. Możecie być pewni, że zakładka praca będzie na bieżąco aktualizowana, nie zabraknie też moich osobistych rankingów najlepszych blogów, słodkich przepisów i dobrych lekkich recenzji.

Wszystko fajnie ale jeśli podobała Ci się moja recenzja, lub sam napisałeś swoją daj znać w komentarzu. Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie masz tej książki, to wbijaj do  sklep.jasonhunt.pl i koniecznie zapisz się na najlepszy newsletter z kozą (o tym też w książce), dzisiaj dostałam kolejny wiem co piszę :).
Copyright © Blowerka