instagram

Recenzja "Zostań freelancerem" Agnieszka Skupieńska

To może być najlepsza recenzja poradnika "Zostań freelancerem", jeżeli napiszę ją językiem korzyści, użyję słów kluczowych oraz innych sztuczek marketingowych i SEO.
Czytać i pisać lubiłam zawsze, najpierw założyłam pierwszego, drugiego, a teraz jesteś na moim trzecim blogu. Copywriterem zostałam w tamtym roku, zupełnie przypadkiem, któregoś dnia dostałam zlecenie i od tego czasu pisałam prawie codziennie teksty na zlecenie.
Jestem samoukiem, wiem że wiele jeszcze muszę się nauczyć i też jak każdy popełniam błędy. Dlatego kiedy Agnieszka na swoim fanpage pochwaliła się, że wydaje książkę o pracy w domu, napisałam komentarz, że kupuje w ciemno.
Wcale nie żałuje, to była najlepszy zakup w ostatnim czasie i dobrze zainwestowane pieniądze. Po odpakowaniu zmartwiła mnie tylko objętość książki, ale jak się okazuje niesłusznie, bo Agnieszka na 212 stronach zawarła same konkrety i sprawdzone informacje.

Jak zarabiać w domu10 powodów dla których warto mieć tą książkę
  1.  Jedyna taka książka na rynku
  2. Tylko sprawdzone informacje
  3. Miejsca w których znajdziesz zlecenie
  4. Porady jak założyć firmę, działalność lub spółkę
  5. Organizacja pracy i czasu wolnego
  6. Nauka i rozwój
  7. Motywacja
  8. Zarobki
  9. Opinie innych freelancerów
  10. 212 stron praktycznej wiedzy
Poniżej przykładowy opis do katalogu 500 zzs, których napisałam już setki, dlatego ty też możesz zostać copywriterem.
Najlepszy poradnik dla osób bezrobotnych, studentów i uczniów. Zostań freelancerem to pozycja obowiązkowa dla osób które chcą pracować w domu. Książka zawiera dużo praktycznych rad i wskazówek, znajdziesz w niej odpowiedź na wiele pytań. Chcesz założyć własną firmę, kup już dziś poradnik freelancera i zacznij zarabiać na swojej pasji. Gwarantuje Ci, że będziesz zadowolony z zakupu. Zainwestuj dobrze swoje pieniądze, a już wkrótce zobaczysz korzyści jakie daje praca w domu. Czytaj, pisz i zarabiaj.

Proste prawda ? Mam nadzieję, że tą recenzją tak jak sobie, dodam odwagi również Tobie i w niedalekiej przyszłości założymy własną działalność.

zostań freelancerem Skupieńska

Więcej o książce Agnieszki przeczytasz na jej blogu biznesoweinfo.pl.
Copyright © Blowerka