instagram

Recenzja "Chujowa Pani Domu" Magdalena Kostyszyn

Przeczytasz zaraz wcale nie taką chujową recenzję, najlepszej i najzabawniejszej książki jaką ostatnio przeczytałam. Ok, może i nie umiem pisać recenzji, bo powiem Ci tylko jedno ta książka jest zajebista ! i gorąco Ci ją polecam (nie tylko dlatego, że teraz jest zimno jak ch..) :).
Dawno się tak często nie uśmiechałam i śmiałam jak podczas czytania tej książki. Otwierasz i czytasz i wciąga Cię ta Magdalena do swojego życia, opowiada Ci jakie to ona gafy popełniła, czytasz i czytasz i nie wierzysz, bo przecież to też o Tobie.

Ile to razy nie chce Ci się zmywać naczyń, ścielić łóżka, o tym przeklętym prasowaniu nie wspominając.
Tak jak i ja i Magda masz też problem ze znalezieniem skarpetek do pary, o bieliźnie nie wspominając, bo która z Nas ma kilka kompletów idealnie dobranej bielizny.
Chujowy bywa nie tylko bałagan w domu, ale też w życiu. Dla przykładu jesteś sama (singiel) pytają dlaczego, masz chłopaka pytają kiedy ślub, masz ślub pytają o dziecko. Kiedy pracujesz w domu, ale jak to ?, przecież co to za praca. Niestety jeszcze nikt nikomu nie dogodził w 100 %.

Nikt nie jest idealny, bywają dni, że Ja i Ty też jesteśmy Chujowymi Paniami Domu. Spoko nie przejmuj się, jest nas już 500 000 słownie pół miliona młodych pięknych i wyluzowanych Pań domów, mieszkań i pokojów na Fanpage Chujowej Pani Domu.

Książka ma tylko jedną małą wadę jest za krótka, bo przeczytać można ją w jeden wieczór, a ja lubię sobie dawkować przyjemności. Gdyby jeszcze miała te wszystkie fotki, Perfekcyjnych znaczy się Chujowych Pań Domu byłby to światowy bestseller.

Podsumowanie:
Jak dla mnie ideał wśród poradników, prawdziwa perełka i ocena 10/10 w swojej kategorii.
Zrób sobie lub komuś prezent, bo to lektura prosta i przyjemna.
Dla współczesnej matki, żony, kochanki i teściowej, a i twój facet może z przyjemnością ją przeczyta.

 Bonus :)
moja osobista chujowa pomysłowa suszarka na pranie, maksymalne obciążenie kilka sztuk :)Znajdziesz mnie na:
Facebooku Blowerka
Instagramie Blowerka.pl
Copyright © Blowerka