instagram

Share week 2017. Nowy blog roku ?

Share week ma okazję zostać następcą konkursu Blog Roku, bo jest prawdziwy.
Bez ściemy i kupowania głosów, twórcy polecają twórców. 
Proste i piękne zasady po więcej zapraszam do Andrzeja.

share week

Rok temu polecałam takie blogi.
W tegorocznej edycji chciałabym wyróżnić 3 wyjątkowe blogi, które w ekspresowym tempie zdobywają fanów. Ten i ostanie pół roku zdecydowanie należą do nich. Tworzą je 3 wspaniałe kobiety.

Marta to urodzony sportowiec i blogerka, a także motywatorka oraz trenerka. Już teraz śmiało mogę ją nazwać następczynią trenerki wszystkich Polek czyli Ewy Chodakowskiej. Co więcej Marta ma szansę spełnić swoje marzenie i nagrać płytę z treningiem. Wyniki konkursu w którym brała udział już wkrótce. Ogromnie jej kibicuje i już teraz gratuluje tak zaangażowanej społeczności.
Marta i Janek to najbardziej szalona para młodych rodziców w Polskiej blogosferze. Ich akcja z ekspresowymi narodzinami Zyzia nie była planowana, ale to co stało się po nich to prawdziwa rewolucja zarówno w ich życiu zawodowym i prywatnym. Uwielbiam na nich patrzeć i ich czytać, a fryzury i stylówka Marty to prawdziwe mistrzostwo świata. Tak bardzo naturalni, prawdziwi i kochani, aż zazdroszczę ich dzieciom takich rodziców.
Nicole to mama, żona i lekarz ginekolog, mam nadzieję że w dobrej kolejności napisałam. 
Poznałam ją dzięki Super Styler, bo to ona stoi za narodzinami najmłodszego Zygmunta.
Nicole odczarowuje stereotyp Polskiego lekarza, a tym bardziej ginekologa, którego każda z nas się wstydzi i boi. Jeśli dzięki niej chociaż połowa z nas zrobi cytologię i zadba o swoje zdrowie nie tylko w ciąży, to Nicoli należy się specjalna nagroda.

Inne blogi, które znam i polecam znajdziesz w zakładce bloger.
Copyright © Blowerka