Nie tylko ubrania wierzchnie mogą uporać się z dodatkowymi kilogramami czy nadprogramowymi fałdkami. O wiele lepiej od nich robi to po prostu bielizna, którą zawsze zresztą zakłada się pod te wszystkie ubrania. Może mieć ona działanie wyszczuplające, jeśli tylko dobrze się ja wybierze.

Skoro komuś zależy na działaniu wyszczuplającym, musi on koniecznie spojrzeć na kolor takiej bielizny. Najlepiej zadziała tutaj oczywiście klasyczna czerń. Jeżeli to w jej odcieniu zostanie wykonana Bielizna damska, optycznie pomniejszy ona całą sylwetkę i sprawi, że cała figura nabierze znacznie lepszych proporcji. Podobna zasada obowiązuje zresztą i w odzieży, bo od zawsze mówiło się przecież o tym, że czarne ubrania świetnie wyszczuplają i osoby z nadwagą powinny właśnie je dla siebie wybierać.

Nawet jeśli ktoś nie potrafi zgubić nadwagi z pomocą diety czy ćwiczeń, zawsze może to zrobić przy użyciu właściwej bielizny oraz odpowiednich ubrań. Wszystkie te rzeczy powinny być po prostu czarne lub przynajmniej ciemne.