Żywy nośnik reklamy

Jak promować swój biznes, firmę? Najszybsza odpowiedź: za pomocą reklamy. Ale jaka reklama jest najskuteczniejsza?
Pomysły na reklamę mogą być różne. Dobra reklama nie musi być droga, a tania reklama nie musi być mało skuteczna. Jeśli kreatywnie podejdzie się do marketingu można skutecznie zwrócić na siebie uwagę wydając niewiele. Oto jedna z propozycji – koszulki reklamowe z nadrukiem.
Koszulki z logo to najbardziej znany i popularny sposób na reklamowanie swojej firmy i usług. Reklama na firmowych koszulkach t-shirt jest stosunkowo tania i trwała – te cechy decydują o jej atrakcyjności. W ofertach znajdziemy nadruki metodą sitodruku (ta metoda nadruku idealnie nadaje się do zadruku dużych płaskich powierzchni. Prawidłowo wykonany sitodruk charakteryzuje się dużą wytrzymałością podczas użytkowania i prania odzieży oraz niską ceną przy większych nakładach), jak i nadruki metodą foli flex (to rodzaj nadruku, który przenosi się na odzież i tkaniny za pomocą wysokiej temperatury. Jest to metoda wgrzewania folii na ubranie, która dzięki wysokiej temperaturze osiąga dużą trwałość). Zamawiając koszulki firmowe możemy sami decydować o ich kolorze, długości rękawa, rodzaju materiału, wykończeniu. W Internecie można znaleźć wielu producentów koszulek reklamowych.
Koszulki firmowe to jeden z najlepszych nośników reklamowych dla pracowników, ich rodzin i klientów. Koszulki reklamowe zarówno męskie jaki i damskie mogą okazać się atrakcyjną, oryginalna częścią garderoby noszoną na co dzień.