Masaż stemplami ziołowymi
LAVA SHELLS – masaż gorącymi muszlami tygrysimi.

Masaż gorącymi muszlami łączy w sobie naturalne właściwości owoców morza oraz kojący dotyk ciepła. Naturalne, ręcznie selekcjonowane muszle tygrysie to efektywne i piękne narzędzie do relaksującego masażu ciała.

Lava Shells – to samo rozgrzewające się muszle zbierane z wybrzeży Filipin na OceanieSpokojnym. Muszle Lava Shells poddawane są specjalnemu szlifowaniu i piaskowaniu, dzięki czemu są gładkie i miłe w dotyku, idealne do delikatnego, przyjemnego masażu ciała. Samorozgrzewające się muszle Lava Shells charakteryzują się naturalnym różowym kolorem oraz zamykanym elementem, dzięki czemu do muszli można wprowadzić olejki eteryczne, żel i aktywator.

Żel Lava Shells™ – żel jest mieszanką naturalnych minerałów zawierających suszone algi morskie.

Aktywator Lava Shells – to krystalicznie czysta woda, sól oraz olejki esencjonalne.

Muszla dzięki połaczeniu aktywatora z żelem rozgrzewa się i jest gotowa do użycia. Pełne rozgrzanie następuje po około 5 minutach. Rozgrzane muszle uwalniają między innymi węglan wapnia, który wspiera proces odnowy komórkowej przywracając skórze zdrowy i młody wygląd.

Działanie masażu z użyciem muszli Lava Shells wynika z zastosowania bodźca, jakim jest ciepło. Masaż Lava Shells przynosi relaks i odprężenie, przyspiesza gojenie urazów, zmniejsza bóle i napięcie mięśni, zwiększa ruchomość w stawach, przyspiesza regresję obrzęków i wysięków.

Celem masażu gorącymi muszlami tygrysimi jest zmniejszenie napięcia nerwowo-mięśniowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Ruchy wykonywane podczas masażu są powolne, rytmiczne i łagodne a ich zadaniem jest uspokojenie duszy i ciała.

Jest to masaż silnie relaksujący, działający kojąco na zmysły, redukujący stres i zmęczenie.

Polecany jako relaks w chłodniejsze dni.

Masaż ciała gorącymi muszlami tygrysimi trwa około 50 minut

Pochodzi z Tajlandii gdzie praktykowany jest od ponad 400 lat. Mieszanka ziół, zawinięta w bawełniany materiał jest podgrzewana w specjalnym podgrzewaczu parowym co uwalnia wspaniałe aromaty ziół i wzmacnia ich lecznicze właściwości.

Masaż stemplami ziołowymi (w zależności od rodzaju użytych ziół) może mieć działanie pobudzające, ułatwiające spalanie tłuszczu, aromaterapeutyczne, relaksujące, stymulujące zmysły.

Peeling + masaż cytrusowy

Zabieg ten rozpoczyna się peelingiem z kryształów soli morskie zanurzonych w delikatnym żelu, z dodatkiem olejków eterycznych cytrusów. Następnie wykonany jest relaksacyjny masaż całego ciała z wykorzystaniem subtelnego olejku cytrusowego. Dzięki tym zabiegom skóra staje się jedwabiście gładka. Zabieg ten daje efekt niezwykłego odświeżenia, relaksu oraz odprężenia.