Każda kobieta lubi mieć zadbaną, zdrowo wyglądającą twarz. Niestety codziennie stresy, zanieczyszczenie, niedobór snu pozostawiają piętno na twarzy, z którym klasyczne kosmetyki nie radzą sobie. Na szczęście dzisiaj istnieje możliwość wykonania nieinwazyjnych zabiegów, które szybko poprawią wygląd twarzy. Jakie to są zabiegi?

Standardowym zabiegiem, na który coraz częściej decydują się dzisiaj kobiety jest mezoterapia igłowa. Jest to zabieg polegający na wprowadzaniu pod skórę, w określone miejsca na twarzy przeróżnych preparatów leczniczych za pomocą drobnych nakłuć. Głównie wstrzykiwany jest kwas hialuronowy wzbogacony o różne dodatki, takie jak: witaminy A, C lub E albo substancje pochodzące z alg czy zielonej herbaty.

W jakim celu zabieg ten jest wykonywany? Przede wszystkim jest to odmłodzenie skóry, jednak można w ten sposób zredukować również zmarszczki, przebarwienia czy miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej.

Gdzie można taki zabieg? W praktycznie każdym mieści dostępny jest gabinet, w którym wykonywana jest mezoterapia igłowa Warszawa oczywiście, jako stolica, przoduje pod względem ilości takich gabinetów.