Moda 2012: Kobiece koszule

Nie wiem jak Wy, a ja dosyć często stoję przed swoją otwartą szafą z myślą: „Nie mam w co się ubrać…” Wydaje mi się, że mam garderobę nudną i taką codzienną – ta cała masa koszul, które zawsze kupuję z myślą o pracy. Jednak, przeglądając ostatnie modowe trendy, zauważyłam, że z tymi koszulami chyba nie jest aż tak źle – znowu wracają do łask projektantów – nawet te najbardziej klasyczne – i można je połączyć w ciekawy sposób z innymi rzeczami. Oto kilka propozycji:

Moda 2012: Klasyczna biała koszula, która stanowi podstawę garderoby, okazuję się, że pasuje nie tylko do pracy, ale także na co dzień – świetnie pasuje do wszystkiego, a w tym sezonie warto ją łączyć z białą spódnicą (całkiem ciekawy efekt, przecież zawsze możemy dodać kilka kolorowych dodatków 😉 ).

Podejrzeć kilka ciekawych propozycji można u Jil Sander:

Moda 2012: Koszule zapinane na napy są na topie, a przy tym idealnie pasują do każdej pary ulubionych dżinsów. W tym sezonie projektanci proponują połączyć takie koszule z błyszczącymi dodatkami – wygląda nieźle, choć momentami trochę kiczowato.

Kilka modnych propozycji znajdziemy u Balmain:

Moda 2012: Znowu okazuje się, że można poszperać w szafie mamy i wygrzebać małe co nieco, ponieważ modne są lekkie koszule z dużymi kieszeniami, sztywne i surowe w rozmaite wzory, lekkie i kolorowe – z nieokreślonymi motywami.

Inspiracji można poszukać w kolekcjach od Matthew Williamson, Loewe i D&G: