Są takie zawody, które szczególnie oczekują od nas pięknej prezencji.

Modelki i aktorzy robią pieniądze na własnym wyglądzie. Ciało to ich podstawa pracy, dlatego są zobowiązani o nie szczególnie zabiegać. Bez wątpienia, przyciągający wzrok wygląd dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Chcemy czuć się atrakcyjni przede wszystkim dla własnego zadowolenia. Stale nie pozbyto się stereotypu o tym, że zabieg ingerujący w skórę barwnikami może być niebezpieczny dla zdrowia. W branży kosmetycznej nie brakuje zainteresowania zabiegiem takim jak permanentny makijaż.

Aktualnie stosuje się rozmaite, innowacyjne techniki, dzięki czemu nakładanie makijażu na określony, dłuższy czas nie jest w żadnym stopniu niebezpieczne. Stanowi za to wygodę dla pań, które mogą zaoszczędzić wiele czasu każdego ranka, rezygnując z wykonywania makijażu samodzielnie. Zabieg przebiega w dwóch etapach i używa największych zalet dwóch podstawowych metod. – Pierwszy etap to mikro nakłuwanie za pomocą Rollera. Ten specjalny wałek został pokryty ponad 500 bardzo cienkimi igłami. ,,Wałkowanie” nim skóry skutecznie pobudza produkcję kolagenu i elastyny – mówi dr Agnieszka Bliżanowska.

Mesoline Roller stanowi ciekawą i coraz popularniejszą alternatywę dla zabiegów zwykłej mezoterapii. Takie mechaniczne pobudzanie fibroblastów do pracy poprawia napięcie i gęstość skóry. Po użyciu Rollera pojawiają się na skórze mikro nakłucia, czyli tysiące kanalików powstałych na skutek ,,rolowania”. – To umożliwia głębokie wnikanie substancji aktywnych z preparatów aplikowanych na skórę w drugim etapie zabiegu – dodaje. Tutaj właśnie rozpoczyna się Regeneris.
dermatologia estetyczna

Egzystujemy w zwariowanych czasach, w których cały czas odkrywa się coś nowego. Każda dziedzina nauki rozwija się w oka mgnieniu tempie. Taką samą rzecz jesteśmy w stanie wywnioskować o kosmetologii. Jej intensywny rozrost spowodował, że różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne stały się nie tylko nowoczesne, ale i ogólnodostępne. Dzięki ogromnej konkurencji w tej dziedzinie, każdy może sobie pozwolić na regularne odwiedziny w salonie kosmetycznym.