Wspieraj i promuj swój ulubiony klub oraz siebie!

Każdy, kto interesuje się piłka nożna ma swój ulubiony klub lub piłkarza.
Stara się wtedy w 100% naśladować go poprzez ubiór czy osobowość.

Jeśli jesteśmy zagorzałym kibicem danego klubu czujemy się zobowiązani do posiadania koszulki naszego ulubionego klubu z bieżącego sezonu piłkarskiego 2016/2017. Niektórzy również wolą kolekcjonować starsze koszulki z przeszłych sezonów.

Gdy chcemy sobie zakupić koszulki piłkarskie z nadrukiem nazwiska naszego ulubionego piłkarza powinniśmy sprawdzić czy na pewno kupujemy oryginalną koszulkę czy może jest to replika.

Możemy je odróżnić poprzez różnice w cenie, oryginalna koszulka kosztuje około 250 – 300 zł, jest uszyta z o wiele lepszych, ładniejszych materiałów, posiada wszystkie loga sponsorów, naszywki i tak dalej.

Kupując koszulkę wspomagamy nasz klub finansowo oraz możemy się poczuć jako pełnoprawny kibic tej drużyny.

Jeśli chcemy również wypromować swoją firmę tudzież naszą osobę powinny nas zainteresować koszulki reklamowe, na których możemy umieścić przykładowo logo naszej firmy lub cokolwiek chcemy, oczywiście nie przekraczając pewnych norm.
Firmy się takim czymś zajmujące możemy znaleźć w większych miastach lub w Internecie, jest to bardzo proste, wgrywamy naszą grafikę, która ma widnieć na koszulce w najlepszej, jaką dysponujemy rozdzielczości, edytujemy położenie naszego obrazka na koszulkę, wybieramy kolor i przechodzimy do płatności.

Taka własna nasza koszulka reklamowa zostanie wyprodukowana i będziemy mogli w ten sposób promować swoją firmę na różnych imprezach, uroczystościach.